0850 247 07 34
info@wifibull.com
XXX insaat
WifiBull 19 yıllık tecrübeye sahip, bilişim ve yazılım alanında konusunda uzman olan, Türkiye çapında önemli projeler tamamlamış, Abmor Group'un bir grup şirketi olarak; 
İnternet Paylaşım Hizmetleri, Hotspot ve Firewall alanlarında,  satış, pazarlama, çözüm ortağınız olma amaçlı olarak 2014 yılında kurulmuştur. 

WifiBull; teknoloji ve yazılım dünyasındaki yerini, bugün; yurdumuz sathında kendi alanlarında büyük ad ve nam yaparak “MARKA” olmuş firmaların çözüm ortağı olarak yoğun bir performans gösterip, elde ettiği verimli sonuçlar sayesinde adını, yurdumuz sathında kısa zamanda duyurarak sektörde layık olduğu şimdiki gurur duyduğu onurlu yere taşıyabilmiştir.
Hedeflerimiz
Amacımız, müşterilerimizin kaliteli inşaat sağlama beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Ekip üyelerimiz işin tüm özelliklerini doğrularlar.
Emniyet
Proaktif güvenlik planlaması, çalışan herkes, şantiyeyi ziyaret eden veya şantiye yakınında çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağlamamıza yardımcı olur.
Takim Calismasi
Bir endüstri lideri olmak için, zorlukları çözmek ve birlikte sonuçlara ulaşmak için ekip çalışmasını teşvik etmemiz önemlidir.
Hakkımızda
GAYRİMENKUL HUKUKU YARGITAY KARARLARI
Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidilabore et dolore magna aliqua. Ut enim ad mini veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea
AVUKATLIK HUKUKU
Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidilabore et dolore magna lorem ipsum
ÇEK HUKUKU
Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidilabore et dolore magna lorem ipsum
İMAR HUKUKU
Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidilabore et dolore magna lorem ipsum
Büyüyüp, gelişmekte olan Türkiye'mizin çağdaşlığı tam anlamıyla yakalamak yolundaki maratonunda ulaşmak durumunda olduğu en önemli faktörlerin başında “bilişim-iletişim-bilgisayar ve yazılım sistemleri” gelmektedir.
 
Ve çağın ( Teknoloji Harikası ) ürünü “ BİLGİSAYAR “ ve ona bağlı diğer teknolojik ürünler yaşamın en önemli vazgeçilmezleri olarak aldıkları müstesna yeri muhafaza etmekte, bu yöndeki büyüme ve çeşitlilik “saliseler” farkıyla üretilmiş olarak kendini göstermekte ve dolayısıyla İnsanlık âleminin her anında ne kadar gerekli olduğunu ortaya koymaktadır.
Bilgisayar ve bilgisayar teknolojilerinin çok süratli koşan bu gelişme sürecinde; eğitim, donanım, deneyim, teknolojisi ve İnsan kaynakları yapısıyla ve eriştiği müşteri portföyü ile tanınıp, bilinen bir bilişim-yazılım firması olarak kendi ve teknolojinin gerçekleri ölçüsünde önemli ve müstesna bir yer edinen şirketimiz; üstlendiği misyonun bilinç ve sorumluluğu içerisinde bulunduğu yeri başlangıç olarak kabul etmekte gelişmenin çok araştırmak, denemek, üretken olmak, çalışmak ve çok çalışmakla mümkün olacağını bilmekte ve teşkilatlanmasını bu gerçek doğrultusunda yapmaktadır.
Son yıllarda derleyip, çalışma hayatına soktuğumuz AR-GE departmanımız sayesinde Dünya ve Yurdumuzda hareket gösteren teknoloji kıpırtıları harfiyen takip edilmekte, ilgi alanına giren fuar ve sergiler AR-GE yetkililerince mümkün olan sıklıkta ziyaret edilmekte, Yurt içi ve dışına düzenlenen konferanslar ve seminerler ya katılmak yada internet ortamında test edilmek suretiyle şirketimizde yeni strateji belirlenmeleri ve yenileşme atılımları yapılmakta, yeni ürünlerin ve teknolojisinin müşterilerimiz istifadelerine sunulmasına ehemmiyet gösterilmektedir. 
Böylece, hizmet anlayışındaki ”sektöründe örnek ve önder “olma azmimizin gelecekte vermek istediğimiz büyük hizmetlerin belirgin ve en önemli teminatının olacağı kanıtını sizlere sunma imkânını yakalamış bulunmaktayız.
Bilişim - İletişim - Yazılım ve onun teknolojilerinin bulunacağı her yerde ve zamanda karşınızda ve hizmetinizde olmayı ümit ediyoruz.
Saygılarımızla.
Sunum
 
© 2019 WifiBull tüm hakları saklıdır
Ofislerimiz
Bize Ulaşın
TELEFON
0850 247 0734
POSTA
info@wifibull.com
İSTANBUL ADRES
Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sk. No:1 D:4 34457 Sarıyer / İSTANBUL
ANTALYA ADRES
Zerdalilik Mahallesi. Burhanettin Onat Cad. Alpak Apt. No:82 Kat:3/14 Muratpaşa ANTALYA
KONYA ADRES
Feritpaşa Mah. Ulaşbaba Cad. Mustafa Kaya İş Merkezi No:24/102 Selçuklu / KONYA